Przejdź do głównej zawartości

KONKURS- wygraj świetny zestaw od Canpol Babies

Witajcie! Mamy przyjemność zorganizować dla Was kolejny konkurs razem z marką Canpol Babies. Do wygrania są aż dwa zestawy przedstawione poniżej na zdjęciu.

W skład zestawu wchodzi: opakowanie termoaktywne, etui na smoczek oraz smoczek wraz z przywieszką.


Na czym polega zadanie konkursowe?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest Twoja recepta na udaną podróż z dzieckiem?
Odpowiedzi możecie umieszczać tutaj pod tym wpisem konkursowym na blogu lub na naszym Fanpage Uwielbiamy Testowanie.
Jeżeli chcecie urozmaicić swoje zgłoszenie zdjęciem, filmikiem to możecie dodawać je na naszym Fanpage lub przesłać na e-mail 1aagnieszkaa@gmail.com
Będzie nam niezmiernie miło jeżeli polubicie nasz Fanpage na Facebooku i udostępnicie post konkursowy na swojej tablicy oraz zaprosicie znajomych do zabawy.
Czas trwania konkursu: 3.10.2019 -  20.10.2019 r.

Wyniki pojawią się w ciągu 7 dni roboczych na naszym blogu.

Organizator konkursu: Uwielbiamy Testowanie
Sponsor konkursu: Canpol Babies


 
Regulamin konkursu:

1. Nagrodą w konkursie są dwa zestawy od  Canpol Babies. W skład zestawu wchodzi: opakowanie termoaktywne, etui na smoczek, smoczek wraz z przywieszką.
2. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: "Jaka jest Twoja recepta na udaną podróż z dzieckiem?"
3. Zgłoszenia umieszczamy pod postem konkursowym na blogu Uwielbiamy Testowanie lub na Fanpage Uwielbiamy Testowanie.
4. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy dwa najbardziej kreatywne zgłoszenia.
5. Konkurs trwa od 3 do 20 października 2019 roku (do godziny 23:59).
6. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu na blogu.
7. Zwycięzca będzie miał 5 dni roboczych na podanie mi swoich danych do wysyłki nagrody (w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na maila 1aagnieszkaa@gmail.com). W przypadku braku takiej informacji zostanie wybrana kolejna osoba.
8. Za wysyłkę nagród do Zwycięzcy odpowiada Sponsor konkursu- Canpol Babies.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób wspierany przez serwis Facebook ani jakiekolwiek związane z nim podmioty.
10. Dane Zwycięzcy będą przetwarzane i wykorzystywane wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką prywatności bloga Uwielbiamy Testowanie.
11. Miło mi będzie jeśli polubisz profil Uwielbiamy Testowanie na Facebooku i udostępnisz post konkursowy na swojej tablicy oraz zaprosisz znajomych do zabawy.

Komentarze

 1. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, this looks amazing!!
  Hugs ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli podróż z dzieckiem ma być bezpieczna i udana musimy nie tylko zabrać ze sobą wszystkie podstawowe rzeczy do opieki, ale również przewidzieć nieoczkiwane wydarzenia. I co ważniejsze przygotować się na różne sytuacje awaryjnie. Wyruszając w podróż z pociechą, należy uwzględnić odpowiednio więcej czasu na pokonanie trasy gdyż pod uwagę trzeba wziąć częste postoje. Staram się też, aby zgodnie z zaleceniami lekarzy moje dziecko nie spędzało w foteliku więcej niż 2 godziny. Przydadzą się również np. osłonki na szybę, które ochronią malucha przez zbyt intensywnym słońcem. Dobrym pomysłem jest również zabranie kubka termicznego lub termosu z ciepłym napojem.
  Aby dziecko było bezpieczne, fotelik powinien mieć certyfikat unijny dopuszczający go do użytku i pozytywnie przejść testy zderzeniowe. Wazne jest tez to aby trzymac się zasady: ciężkie pakunki na spód, lżejsze na wierzch lub zapakować do schowków wewnątrz samochodu. Jeśli dojdzie do kolizji, to nawet najdrobniejsze przedmioty mogą stanowić poważne zagrożenie życia i zdrowia.
  Warto zawczasu pomyśleć o rozrywce dla malca i zabrać ze sobą ulubione dziecięce gadżety np. grzechotki, maskotki. Niemowlę i małe dziecko jest bardziej narażone na różne zakażenia i ich konsekwencje. Szczególnie groźne może być odwodnienie, dlatego zawsze sprawdzam czy w miejscu, do którego wyjeżdżamy, będziemy mogli skorzystać z opieki lekarskiej. W trakcie podróży w gorącej porze roku niezwykle ważne jest odpowiednio obfite pojenie dziecka lub częste karmienie piersią, aby zapobiegać odwodnieniu.
  Posiłki w trakcie podróży powinny być lekkie. Staram się je podawać na parkingu, a nie w trakcie jazdy. Długie przebywanie w foteliku sprzyja odparzeniu pupy, dlatego pamiętam aby w trakcie dłuższej podróży regularnie zmieniać dziecku pieluchę i nie dopuścić do zbierania się w niej dużej ilości moczu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zgłoszenie :) Tylko proszę jeszcze je podpisać :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Dam znajomej o tym konkursie, bo ma małą córeczkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia dla uczestników konkursu, nagrody ucieszą i to bardzo. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Udana podróż z dzieckiem to dla mnie w tej chwili podróż w czasie kiedy Ono śpi lub zaraz będzie to robiło. Moje dziecko ma rok i na chwilę obecną wszelkie zabawki interesują Go tylko chwilę, a telefon czy tablet nie wchodzi w grę. Sen jest tym co pozwala Mu przetrwać drogę bez płaczu a mi bez zamartwiania się. Udana podróż to oczywiście też podróż bezpieczna, bez przykrych niespodzianek. Z tego powodu wyjeżdżam z domu możliwie najwcześniej, żeby dotrzeć na miejsce na czas i nie spoglądać co chwilę na zegarek. Muszę mieć również pewność, że fotelik jest dobrze przymocowany a dziecko ubrane odpowiednio do otaczającej temperatury (nie przegrzane czy spocone). Idealnie jeśli jedzie ze mną Mąż lub mama, wtedy jedna osoba dba o komfort dziecka a druga skupia się na prowadzeniu samochodu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyglupiamy sie czytamy ksiazeczki bawimy sie autkami

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla nas podróż z dzieckiem jest zawsze miła;) nasz maluszek uwielbia podróżować i bardzo go to uspakaja;) chętnie zabierzemy nagrodę na wycieczkę;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jesli udana podróż to tylko z napełnionymi brzuszkami. Już sama nie wiem kto w tej kwestii jest bardziej marudny- mąż czy córka. Oprócz tego ważna jest też oprawa muzyczna. Jeśli wycieczka ma przebiegać bez zakłóceń to tylko przy spokojnych nutach trance. Cała nasza trójka uwielbia muzykę, dzięki której można się wyciszyć. Według naszego szkraba jeśli wycieczka ma być ciekawa, to bez żadnych postojów. No ale niestety czerwone światło jest nieuniknione. Wtedy najmłodszego podróżnika może uspokoić tylko smoczek. Trzymając się tych zasad na każdej przejażdżce świetnie się bawimy.

  Mariola Ulanowska Gromala
  mariolaulanowska@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie Małej Podróżniczki dosyłam na e-maila. :)

   Usuń
 10. Gdy wspólną podróż z Naszą pociechą planujemy wszystko dzień wcześniej przygotowujemy. Od analizy pogody zaczynamy by do podróżowania w każdych warunkach Nasz Franio był przygotowany. Zasłony słoneczne przypinamy lub jego ulubiony kocyk z szafy wyciągamy. Następnie pobudkę szybszą planujemy bo zawsze przed podróżą odrobinę poćwiczyć chcemy aby kości w foteliku się nie były znudzone kilkoma ruchami sprawiamy że są rozbudzone. Na nasze potrzeby parkingi oglądamy by wiedzieć gdzie na trasie się zatrzymamy. Ulubione książeczki z sobą bierzemy i ich przesłanie Frankowi w trakcie podróży przekazać chcemy. Mimo że planowanie nie zawsze realizacji się doczekuje to każde z Nas z wspólnego wyjazdu się raduje. Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobra zabawa to podstawa! Nasza rodzinna zasada! Wycieczki uwielbiamy, bardzo często na nie wyjeżdżamy. Nie straszna nam pogoda i nie potrzebna wielka wygoda. W drodze dużo się śmiejemy, książki czasem czytujemy. Bardzo lubimy muzyki słuchanie, jednak najbardziej nasze wspólne śpiewanie. Choć czasem trochę fałszujemy, to i tak się z tego radujemy. Pioseneczki dziecięce nam towarzyszą, do snu na pewno wtedy nie ukołyszą. Znamy tesktów co nie miara, potrzebna nam tylko gitara. Do jej dźwięków wszyscy się kołyszemy i swoimi rękami dyrygujemy. Pierwsza zawsze o autobusie i niedźwiadku, potem o famrerze i czarnym baranku. Czas też sobie umilamy i w gry różne gramy. Odgadujemy ‘kto jest kim’, wymyśla też każdy jakiś rym. Anegdoty z dzieciństwa opowiadamy, a gdy na miejsce przybywamy, Zdjęcia robimy i filmiki różne kręcimy. Zawsze jakąś przekąskę swoją mamy, bo o zdrowie nasze dbamy, Tak nam mijają nasze podróże te małe i duże.
  Iza B
  mama.izabela@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. [U]ff ! Zero płaczu, a jedynie śmiech z oddali,
  [D]ziecko podróże zazwyczaj z rodzicami chwali,
  [A]trakcji pod dostatkiem gdy rodzic zaplanuje,
  [N]aturalna recepta to krok po kroku się planuje.
  [A]trakcję zapewnić, aby nuda nie doskwierała,

  [P]rzy zajętym czasie dziecina by nie płakała,
  [O]d opowieści mamy, aż po śpiewanie każdego,
  [D]ługie podróże z dzieckiem to nic trudnego !
  [R]az i dwa, ważne jaka pogoda za oknem panuje,
  [Ó]w maluszek przy słońcu jakoś lepiej się czuje,
  [Ż]ar emocji bije i senność od chłodu nie nudzi,

  [Z]azwyczaj zaplanowana podróż ciekawość budzi.

  [D]obranie zabawek, zapewnienie zaciekawienia,
  [Z]atrzymanie czasu, to recepta co wszystko zmienia,
  [I] dzięki temu podróże z dzieckiem szybko mijają,
  [E]fektem bez płaczu, wrzasku, a dzieci to doceniają.
  [C]zy to podróż na zakupy, czy do rodziny zawitanie,
  [K]ażdy jeden wyjazd, to recepty jest realizowanie,
  [I] pamiętać trzeba, by zabawić w podróży maluszka,
  [E]nergia mile widziana, podróż się nie rozpocznie bez pełnego brzuszka.
  [M]amy takie szczęście, że nasz maluch przesypia podróże, lecz na przyszłego bobaska receptę na przyszłe miesiące wróżę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mimo że mamą jestem stosunkowo krótko i nie mam dużego doświadczenia bo tylko dobre 4 miesiące ale za to opowiem wam jaki mam patent na podróż z 4 miesięcznymi bliźniaczkami ;)

  Gdy podróż się zbliża wielkimi krokami, mama biega z góry na dół z wielkimi bagażami. Nie ważne czy podróż jest krótka czy długa zawsze lista do zabrania długa . Bo mama ze sobą bliźniaczki zabiera i modli się żeby podróż spokojnie minęła. Najlepiej gdy dzieci drzemkę mają ,ale nie zawsze się tak udaje . Gdy dzieci drzemki nie planują to zazwyczaj grzecznie się zachowują. Lecz mama przezorna dmucha na zimne i zabawki kontrastowe ze sobą zabiera i pol samochodu nimi ubiera. Wtedy dzieci spokojnie się przyglądają i czasem chioty pod nosem wydają . No ale przyznam
  się szczerze bo rzadko w taka samotna podróż mama maluszki bierze . Zdradzę mój sekretny patent na podróż z bliźniaki którym jest babcia lub tata . Taka pomoc w podróży jest nieoceniona Kiedy w komplecie jest tylnia kanapa . Środkowe miejsce ktoś tam zajmuje i dziećmi się zajmuje . Także patent taki kontrasty, smoczek, pieluszka ,babcia lub tata i możemy w takim zestawie ruszać nawet na koniec świata.
  , na IG @Martadejewska

  OdpowiedzUsuń
 15. Wyjeżdżamy wczesnym rankiem, bo maluchy zaczynają podróż spankiem. A gdy droga się wydłuży i maluchy podróż nuży, zaczynamy liczyć krowy albo urządzamy na spostrzegawczość łowy. Wypatrujemy gościa w niebieskiej koszulce lub z okularami na buziulce. Potem audiobooka posłuchamy i ciszę w samochodzie mamy. Ciągłe dopytywanie „daleko jeszcze?” nie przyprawia nas o dreszcze. To na postój czas. Wszyscy chyżo w las. Bieganie, gra w piłkę, swawole, to od siedzenia wolę! I każde dziecko ruchliwe czeka końca podróży cierpliwie.
  Ewa
  anakada1@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy rodzaj aktywności. To dla mnie wielka motywacja do dalszych działań :)

Zapraszam również na nasz Fanpage Uwielbiamy Testowanie.

Popularne posty z tego bloga

Gra tylko dla dorosłych. Co kryje się za tymi drzwiami? Jak myślicie? Poznajcie grę towarzyską "Nie przeszkadzać"

Witajcie! Dzisiaj przedstawiamy Wam nową grę nie dla dzieci, a dla dorosłych, która niedawno pojawiła się w salonach sieci Empik. Zapowiada się ciekawa recenzja... Zapraszamy! Czy zastanawialiście się kiedyś, co kryje się za drzwiami hotelowymi na których widnieje zawieszka "Nie przeszkadzać!"? To nie jesteście sami. A tutaj w tej grze towarzyskiej "Nie przeszkadzać" (z ang. "Do Not Disturb") macie możliwość otworzenia ponad 100 różnych hotelowych drzwi i zobaczenia co tak naprawdę znajduję się za znakiem "Nie przeszkadzać!"

Ta gra może być ekscytująca, ryzykowna, obrzydliwa, a nawet niebezpieczna... Wszystko zależy od Wam i od Waszego dystansu do siebie czy też poczucia humoru.
Przypominamy! To nie jest gra przeznaczona dla całej rodziny. To gra przeznaczona dla Ciebie jeśli masz skończone 18 lat i Twoich znajomych. Zabawa gwarantowana.
Gra zapakowana jest w drewniane, bardzo efektowne pudełko. Wkomponuje się ono do niejednego wnętrza. Każdy z…

Kto wygrał w naszym rozdaniu organizowanym z okazji Dnia Dziecka?

Witajcie! Jak tam Wasze humory przed weekendem. Dzisiaj uszczęśliwimy jedną osobę- mamy dla Was wyniki naszego ostatniego rozdania, które odbyło się na naszym Fanpage Uwielbiamy Testowanie.
W ankiecie zagłosowało 211 osób, a swój udział w rozdaniu w postaci komentarza umieściło 144 osoby. Spośród nich wybraliśmy jedno zwycięskie zgłoszenie.


Serdecznie gratulujemy
pani Natalii Politowskiej!
W ankiecie zagłosowała ona, że gra o laptop edukacyjny, a więc trafia on do pani :) Kto, wie może jeszcze dotrze przed Dniem Dziecka? Prosimy o kontakt z nami: albo poprzez e-mail 1aagnieszkaa@gmail.com lub poprzez wiadomość prywatną na naszym Fanpage.

Jeszcze raz gratulujemy, a pozostałym uczestnikom gorąco dziękujemy za udział. Wkrótce nowe konkursy i rozdania, także bacznie nas obserwujcie.
W wolnej chwili zapraszamy Was do przeglądnięcia naszych ostatnich recenzji. Ostatnia z nich to drewniane zabawki dla najmłodszych.
Miłego dnia!

Prezent dla dziecka? Postaw na drewniane zabawki tak jak MY!

Witajcie! Jak tam Wasze przygotowania do Dnia Dziecka? Prezenty macie już kupione, a może ciągle macie jeszcze "mętlik w głowie" i do końca nie wiecie na co się zdecydować? Jeżeli druga opcja jest Wam bliższa mamy dla Was pewną propozycję- drewniane zabawki, których ostatnio u nas przybywa. A dlaczego? Są przede wszystkim bardziej trwałe. A gdzie takie zabawki możemy znaleźć? Przykładem jest tutaj niedawno odkryty przez nas sklep internetowy damizabawki.pl.
Co znajdziemy w ofercie tego sklepu? W ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju pluszaki, maskotki interaktywne i nie tylko. Znajdziemy także książeczki dla dzieci, lalki, przeróżne zabawki z bajek, gry i zabawki edukacyjne i wiele, wiele innych. Nie będziemy się tutaj rozpisywać- sami możecie sobie to sprawdzić.

Kilka słów o sklepie...
Dodamy jeszcze, że damizabawki.pl zaopatruje się u sprawdzonych producentów, dzięki czemu zabawki spełniają najwyższe standardy jakości. Jest to firma rodzinna dla której priorytetem jest bezpi…