Przejdź do głównej zawartości

Czas na konkurs!


Witajcie! Na naszym Fanpage na FB uzbierało się 500 fanów. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest zestaw kosmetyków marki HiPP w skład, którego wchodzi: oliwka pielęgnacyjna, mleczko pielęgnacyjne i krem.
Zasady udziału w konkursie są proste:
- polub nasz profil Uwielbiamy testowanie na Facebooku
- polub i udostępnij ten post konkursowy na swojej tablicy
- miło będzie jeśli zaprosisz znajomych do zabawy
- dokończ wypowiedź (maksymalnie w 3 zdaniach!) "Jestem EKO, bo..."


Konkurs trwa od 10.07.2019- 31.07.2019 r.

Odpowiedzi umieszczamy pod postem konkursowym na blogu lub na Facebooku. Jeżeli zgłaszasz się na blogu podpisz się imieniem i nazwiskiem.
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.
Powodzenia!


Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Uwielbiamy testowanie
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków marki HiPP w skład, którego wchodzi: oliwka pielęgnacyjna, mleczko pielęgnacyjne i krem.
3. Zadanie konkursowe polega na udostępnieniu i polubieniu postu konkursowego oraz dokończeniu wypowiedzi, która może być zawarta maksymalnie w 3 zdaniach: "Jestem, EKO, bo..."
4. Odpowiedzi umieszczamy pod postem konkursowym na blogu https://uwielbiamytestowanie.blogspot.com/ lub tutaj pod tym wpisem na Facebooku.
5. Wygrywa jedna osoba.
6. Konkurs trwa od 10 do 31 lipca 2019 roku (do godziny 23:59).
7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dniu od zakończenia konkursu na blogu i na profilu Uwielbiamy Testowanie na Facebooku.
8. Zwycięzca będzie miał 5 dni roboczych na podanie mi swoich danych do wysyłki nagrody (w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na maila 1aagnieszkaa@gmail.com). W przypadku braku takiej informacji zostanie wybrana kolejna osoba.
9. Za wysyłkę nagród do Zwycięzcy odpowiada Organizator konkursu- właściciel bloga https://uwielbiamytestowanie.blogspot.com/
10. Konkurs nie jest w żaden sposób wspierany przez serwis Facebook ani jakiekolwiek związane z nim podmioty.
12.Dane Zwycięzcy będą przetwarzane i wykorzystywane wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką prywatności bloga Uwielbiamy Testowanie.
13. Miło mi będzie jeśli zaprosisz znajomych do zabawy.

Komentarze

  1. Życzę Wszystkim powodzenia w rozdaniu :D
    Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. JESTEM EKO bo mój charakter osoby skromnej i oszczędnej, nie pozwala mi na marnowanie! Oszczędzam wszystko -od jedzenia po wodę, prąd i paliwo, na niepotrzebnych opakowaniach nie kończąc... Staram się wszystko wykorzystywać efektywnie, dzięki czemu ja oszczędzam pieniądze a Nasza Ziemia nie cierpi! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kochana podpisz zgłoszenie imieniem i nazwiskiem :)

      Usuń
  3. o podeślę przyjaciółce niech weźmie udział!

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetnie uwielbiam konkursy :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Życzę powodzenia, świetne nagrody! :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Oh very interesting darling
    xx

    OdpowiedzUsuń
  7. Gratulacje uzyskania tylu fanów :) i powodzenia wszystkim w konkursie. Hipp - żywność u nas jest caly czas na pierwszym miejscu, produktów do pielęgnacji nie mieliśmy jeszcze okazji wypróbować, gdyby nie było w domu takich zapasów wszystkiego innego sama z chęcią wzielabym udział w konkursie

    OdpowiedzUsuń
  8. Wybierając rower zamiast samochodu zmniejszamy emisję spalin, tak trujących nasz organizm. Zamiast wyrzucać resztki jedzenia, możemy je powtórnie wykorzystać przyrządzając dania typu mix, gdzie możemy połączyć różne składniki. Starajmy się wyłączać wszystkie urządzenia, gdy z nich nie korzystamy przez dłuższy czas. Resztki jedzenia, szczególnie na działce możemy wykorzystać jako nawóz ekologiczny. Zamiast zwykłych, plastikowych torebek na zakupy, zabierajmy ze sobą ekotorbę. Zamiast kupować nowe, markowe ubrania, równie dobre znajdziemy w secondhandzie. Możemy umówić się z koleżankami na wymianę ubrań, których już dawno nie nosimy. Nie każdy wie, że można również ekologicznie sprzątać. Zamiast używać chemikaliów, możemy zastosować naturalne środki jak ocet, które świetnie czyści i odkamienia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Proszę podpisać zgłoszenie konkursowe! Pozdrawiam :)

      Usuń
  9. Jestem EKO, bo na zakupy chodzę z torbą ekologiczną / nie używam żadnych reklamówek/, kupuję napoje jedynie w kartonach, segreguję śmieci, rzadko używam samochodu, jeżdżę rowerem, zbędne przedmioty oddaję komuś potrzebującemu, oszczędzam energię elektryczną poprzez zakup sprzętu energooszczędnego, oszczędzam zużycie wody, w mieszkaniu posiadam żarówki energooszczędne, kupuję jedynie produkty lokalne przez co ograniczam emisję gazów cieplarnianych związanych z transportem produktów z odległych miejscowości.

    OdpowiedzUsuń
  10. Agnieszka Kloc21 lipca 2019 18:58

    Jestem EKO bo nie marnuję żadnej zużytej butelki, słomki dopuszczam jedynie wielokrotnego użytku, na zakupy zabieram oczywiście jedną i tę samą reklamówkę do czasu aż nie odmówi posłuszeństwa tracąc dno bądź uchyty ;D Ponadto woda raz nalana może posłużyć w kilku czynnościach, ilość chwytów dozwolona :D nie paląc papierosów oszczędzam zarówno siebie, jak i środowisko. Samochodem nie jeżdżę bo nie mam - ot takie poświęcenie dla dobra środowiska :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy rodzaj aktywności. To dla mnie wielka motywacja do dalszych działań :)

Zapraszam również na nasz Fanpage Uwielbiamy Testowanie.

Popularne posty z tego bloga

Czy produkty pod prysznic od BINGOSPA sprostały moim oczekiwaniom?

Witajcie! Na co zwracacie uwagę przy zakupie produktów pod prysznic? Ja się przyznam, że najpierw sprawdzam zapach, potem skład, a na końcu działanie... Dzisiaj przedstawię Wam dwa kosmetyki pod prysznic marki BINGOSPA: algi pod prysznic o zapachu wanilii oraz żel pod prysznic o zapachu słodkie migdały i biała glinka.   Algi pod prysznic o zapachu wanilii  Algi pod prysznic czemu nie? Żel ten wyróżnia się kremową, gęstą, żółtą konsystencją o słodkim, waniliowym zapachu. Łatwo się rozprowadza, tworząc delikatną pianę. Zapach sprawia, że jestem w pełni zrelaksowana. Jeżeli chodzi o opakowanie- jest to klasyczna plastikowa butelka na zakrętkę. Wolę opakowania z pompką, potem te wyciskane a na końcu z zakrętką. Tak dla wygody. Tylko... Znowu te z zakrętką najładniej się prezentują. Czy jest on wydajny? Żel jest gęsty. Wystarczy odrobina, aby odświeżyć nasze ciało. Jednak mając opakowania na zakrętkę często zdarzało mi się tak, że po prostu za dużo żelu n...

Treflikowe nowości książkowe. Poznajcie "Na jagody. Na tropie leśnych przygód" i "Przeprowadzka i inne zwroty akcji"

Witajcie! Dzisiejsza recenzja będzie w klimacie "treflikowym". Jeśli mamy tutaj fanów tych bajkowych bohaterów to być może i te nowości książkowe przypadną Wam do gustu. Jedna jest dla maluszków (0-3 lata), a druga dla starszych dzieciaków. Poznajcie "Na jagody. Na tropie leśnych skarbów" z serii Bobaski i Miś oraz "Przeprowadzka i inne zwroty akcji" od Wydawnictwa Trefl. To może zaczniemy od recenzji książeczki dla maluszków  "Na jagody. Na tropie leśnych skarbów"... Format książeczki nie należy do małych. Jest ona kartonowa, a barwnych i bajkowych ilustracji tutaj nie brakuje. Czego ona dotyczy? Pewnego dnia Bobaski i Miś wybierają się do lasu na jagody, gdzie czekać będzie na nich mnóstwo przygód. Na początku muszą oni się spakować na tę wycieczkę i w związku z tym mamy tutaj pierwsze zadanie aktywizujące dla dziecka: Wskaż paluszkiem i nazwij rzeczy, które przydadzą się w lesie. I właśnie za obecność tych zadań książka wyróżnia się na tle inn...

Poznajemy świat liczb razem z bohaterami z Psiego Patrolu

Witajcie! Jak Wam mija weekend? Leniuchujecie trochę? Pogoda nas ostatnio rozpieszcza- zimy jak nie było, tak nie ma. A my dzisiaj zapraszamy Was na króciutką recenzję- będzie więcej oglądania niż czytania. Prezentujemy Wam książeczkę "Psi Patrol. Wyzwania dla malucha. Licz z pieskami!" Została ona wydana w 2020 roku przez Wydawnictwo Media Service Zawada, więc jest to nowość czytelnicza. Ma ona 18 twardych, kartonowych stron. Rozmiar książeczki należy do tych małych. W sam raz dostosowana jest ona do malutkich rączek maluszka. Znajdziemy tutaj głównych bohaterów z Psiego Patrolu, którzy na kolejnych stronach przedstawiają nam liczby od 1 do 10 wraz z różnymi przedmiotami. Z resztą sami zaraz poniżej zobaczycie. Obrazki są kolorowe, przedstawione w bajkowy sposób. Książeczka pochodzi z serii "Wyzwania dla malucha", gdzie przede wszystkim liczy się nauka poprzez zabawę.  A na końcu liczymy jeszcze razem do 10! Taka mała powtórka...  ...